Skocz do zawartości

Witaj na Gold-Elite.pl - Złota sieć serwerów gier!
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się - w innym przypadku stwórz konto tutaj.
Zdjęcie


Oficjalny Regulamin działu UnBan Team

oficjalny regulamin działu unban team

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
CI4ST3K

CI4ST3K

  Słodkie CI4STK0?

 • Legendarny
 • Napisanych Postów: 500
 • Punkty Reputacji: 418
 • Imię:Dominik
 • Miejscowość:Wałbrzych
 • Nick w grze:CI4ST3K
 • Czas Online: 32d 8h 22m 43s

OFICJALNY REGULAMIN DZIAŁU UNBAN TEAM

 

 

§1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Niniejszy regulamin jest własnością projektu Gold-Elite.pl - Złota sieć serwerów gier i kategorycznie zabrania się kopiowania oraz udostępniania jego treści na inne strony.

1.2. Każdy użytkownik zobowiązuje się do poinformowania Administracji o braku ważnych informacji w niniejszym regulaminie. Wykorzystywanie braków w tej treści będzie odbierane jako tak zwane 'szukanie dziury w całym' i będzie karane.

1.3. Niniejszy regulamin dotyczy tylko i wyłącznie działu UB TEAM - STREFA BANÓW!

 

§2. UB TEAM - STREFA BANÓW

2.1. Opiekę nad funkcjonowaniem działu sprawuję Opiekun UBT. W przypadku, gdy takowego nie ma, zajmuje się tym Administrator Forum.

2.2. Nie stosowanie się do wzorów, będzie karane upomnieniami. Dodatkowo odwołanie lub wstawione SS nie zostaną sprawdzone.

2.3. Każdy gracz ma prawo do wstawienia SS do 24h od momentu zbanowania.

2.4. W dziale "Zgłoś cheatera" to zgłaszający musi przedstawić dowody na winę gracza, bądź Administratora.

2.5. Jeśli zgłoszenie dotyczy Admina Serwera, bądź członka ekipy forum, zgłoszenie rozpatrują dodatkowo Właściciele Serwerów, oraz Opiekun UBT.

2.6. UnBan Team ma na rozpatrzenie odwołania, bądź sprawdzenie SS 24h od napisania tematu użytkownika. (Jeśli zgłoszenie cheeatera bądź odwołanie dotyczy się Admina serwera, bądź członka Administracji Gold-Elite.pl czas te wydłuża się do 48h!

2.7. Tematy użytkowników mogą rozpatrywać członkowie UBT, Opiekun UBT, Właściciele Serwerów oraz wyższa Administracja (tj. Junior Admin +).

2.8. Każdy odwołanie od bana musi być rozpatrzone Obiektywnie.

2.9. Jeśli odwołanie, bądź screeny są sprawdzane przez inne rangi, niż UBT, osoby takie muszą pamiętać o dostosowaniu się do zasad panujących w tym dziale.

2.10. UBT ma obowiązek rozpisania demka, z wyróżnieniem poszczególnych akcji w temacie, w którym demko należy sprawdzić.

2.11. UBT ma obowiązek przestrzegania zasad, które ustalone są w ich ukrytym dziale.

2.12. W temacie pisanym w dziale UBT jest zakaz wypowiadania się przez Użytkowników, wyjątkiem jest gdy post wnosi coś konkretnego i ważnego do tematu.

2.13. Rozpisywaniem demek zajmują się członkowie UNBAN TEAM, lub osoby, które w tej chwili oceniają demko. (Wyjątkiem jest pkt 3.2. z owego regulaminu).

 

§3. UŻYTKOWNICY WIELOKROTNIE ZBANOWANI

3.1. Jeśli użytkownik został zbanowany ponad 3 razy, a dostał UB, zespół UB jest zobowiązany wpisać go na listę osób wielokrotnie zbanowanych w ukrytym dziale UnBan Team. Opiekun Teamu jest zobowiązany, przenieść listę do ukrytego działu Adminów Serwerów.

3.2. Jeśli Gracz znajduje się na liście OWZ (Osób Wielokrotnie Zbanowanych) Administrator Serwera zobowiązany jest do nagrania demka na Gracza, oraz dostarczeniu go do UnBan Teamu, z wcześniejszym rozpisaniem.

3.3. Jeśli Gracz z OWZ, zostanie zbanowany przez Admina, bez dostarczenia demka do UBT, Admin otrzyma ostrzeżenie!

3.4. Admin Serwera ma obowiązek sprawdzać dział UBT, z powodu kontroli, czy nie został zgłoszony, bądź jego wypowiedź będzie potrzebna w jakimkolwiek odwołaniu.

3.5. Admin Serwera ma obowiązek sprawdzania LISTY OSÓB WIELOKROTNIE ZBANOWANYCH, aby nie dostać ostrzeżenia.


 • H5N1 i XeoeX lubią toRównież z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oficjalny, regulamin, działu, unban, team