Skocz do zawartości

Witaj na Gold-Elite.pl - Złota sieć serwerów gier!
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się - w innym przypadku stwórz konto tutaj.
Zdjęcie

[ZAAKCEPTOWANA] Kolejne propozycje

kolejne propozycje

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

P56

P56
  • Moderator
  • Napisanych Postów: 183
  • Punkty Reputacji: 44
  • Imię:Michał
  • Miejscowość:Polska
  • Nick w grze:P56
  • Czas Online: 4d 1h 15m 36s

Witam, chciałbym wam zaproponować dodanie troszkę emotikon, na przykład z Gadu-Gadu będą fajnie pasowały.

Drugą propozycją moją jest troszkę odświeżenie górnej grafiki, tzn. te tło zmienić myślę, że idealny zamiennik znalazłby się.

Trzecią propozycją jest usunięcie działu zbanowani na samym dole, ew. nadrobienie tematów.

Czwartą propozycją jest przeniesienie działu administracji z samej góry, na sam dół. + utworzenie w tym dziale "kącik", gdzie wszyscy z rangami od admina w górę będą mogli opierdzielać siebie na wzajem, bo nie każdy musi widzieć co się dzieje czasem w "środku" sieci, a szczególnie to by było najlepszym rozwiązaniem. - Tzn, to do wszystkich ważnych spraw nadawałoby się, jak i do problemów tak i do ważniejszych ogłoszeń od właściciela serwera do jego adminów, pomagierów i jak to już uważa dalej.

Pozdrawiam ;).

Podobał się post? Zostaw skromnego Like'a ! ;)
- Jeżeli zdecydujesz się napisać do mnie na pw, to pisz śmiało i na temat.
- Nie odpowiadam na bardzo głupie pytania wiadomości pw.

H5N1

H5N1

Właściciel GE

• Właściciel
  • Napisanych Postów: 324
  • Punkty Reputacji: 299
  • Miejscowość:Wrocław
  • Nick w grze:H5N1
  • Gadu-Gadu:62789062
  • Czas Online: 20d 20h 26m 12s

Forum ogólnie przejdzie przebudowę. Planuję wprowadzić kilka zmian, ale to dopiero jak wszystko ładnie rozplanuję. W tym wypadku odbędzie się przerwa techniczna.

Strefa administracyjna widoczna jest od rangi Admin Serwera w górę. Użytkownicy nie widzą tej strefy.

propozycjazaakceptowana.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kolejne, propozycje