Skocz do zawartości

Witaj na Gold-Elite.pl - Złota sieć serwerów gier!
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się - w innym przypadku stwórz konto tutaj.
Zdjęcie

Coraz bliżej do Raju.. Gazetka Gold-Elite.pl | Wydanie 3

coraz bliżej raju gazetka gold elitepl wydanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

CI4ST3K

CI4ST3K

Słodkie CI4STK0?

• Legendarny
  • Napisanych Postów: 500
  • Punkty Reputacji: 418
  • Imię:Dominik
  • Miejscowość:Wałbrzych
  • Nick w grze:CI4ST3K
  • Czas Online: 32d 8h 22m 43s

4_logo.png

Coraz Bliżej do Raju..

Gazetka Gold-Elite.pl | Wydanie 3 | 22.01.2018

Wydawnictwo : CI4ST3K

Wydane dla : Gold-Elite.pl

Coraz Bliżej Raju..

Witajcie Złota Elito! Nie, nic mi się nie pomyliło, coś mnie natchnęło więc postanowiłem napisać Gazetkę. Dawno jej nie było, a naprawdę sporo się działo. Myślę, że będzie co czytać i niczego nie pominąłem. Serdecznie zapraszam, zachęcam do komentowania, dodania coś od siebie, ocenki i przekazania tego dalej! :)

• W dzisiejszym numerze :

- Serwery Gold-Elite.pl | Nowi Właściciele.

- Co działo się przez ostatni czas?

- Przeszłe | Teraźniejsze | Przyszłe - Konkursy!

- Plany na przyszłość!

- Awanse, degradacje, rezygnacje.

- Serdecznie Zapraszamy! Jesteśmy w Internecie.

- Kącik Muzyczny.

- Na osłodę dnia i poprawę humoru!

- Podsumowanie naszej działalności.

No to na początek, tak jak w spisie zaczniemy od naszych Serwerów!

Kto był i widział ten wie! Ostatni mi czasy przez nasze forum parę serwerów się już przewinęło. Były wspaniałe okresy, ale także małe upadki. Sporo serwerów w ostatnim czasie odeszło, ale także kilka przybyło, rozmawiając z Właścicielem - H5N1

"Nie ma rewelacji, aczkolwiek będzie dobrze, będzie jeszcze lepiej i w końcu dojdziemy do miejsca w TOP na Arenie Sieci Counter-Strike"

Wiadomo nikt nie zaczynał z hukiem, powoli, nie poddajemy się i aby do celu!

W naszym asortymencie BF2 CS:GO Rank, muszę powiedzieć, trzyma się całkiem nieźle, serwer już swoje przeżył, ale staruszek dalej hula!

Aby podkręcić atmosferę powiem, że nasz CS:GO MOD, którym Właścicielem jest nasz Moderator Dlugi jest w tej chwili ulepszany i dopracowywany z pomocą nowego Opiekuna - Pierdolka. Ostatnio byłem Testerem na serwerze, powiem Wam, idzie to w dobrym kierunku. Jeszcze reklama i jesteśmy w domu!

COD:BW 55LVL przeglądając dział zmian i propozycji tego serwera widać, że Właściciel ⚙WolfIDraV⚙ cały czas ulepsza i zmienia go właśnie pod nas, graczy, serwer naprawdę ma potencjał!

No i ostatni z Serwerów Counter-Strike - Serwer DD2, który widać, że jest rozwijany, ostatnio większa reklama i powiększenie slotów, oby tylko nic nie szło w dół! :)

W moich planach serwer Mixowy? Co o tym sądzicie? Byłoby jakieś zainteresowanie? Swobodne gierki 5 vs 5 na czystym serwerze? Może AIM map? Piszcie w komentarzach jaki serwer najbardziej byście chcieli zobaczyć na naszej Sieci. Czekamy na opinię!

Co działo się ostatnimi czasy?

Tak jak mówiłem, były wzloty i upadki, teraz jest umiarkowanie. Sieć jest jeszcze młoda i naprawdę ma potencjał, zwłaszcza mając taką społeczność jak nasza! :) Po przestoju w grudniu zostali najtwardsi, ale przybyło też sporo nowych twarzy, które serdecznie Witamy. Zresztą widać, że już się zadomowiły. Całkowity skład UB Teamu oraz Moderatorów, ale także wiele, wiele zmian na naszych serwerach, sprawdźcie sami!

Konkursy, tak to temat tabu. Już wszystkim się zajmuję! 

Może na miły początek serdecznie Gratuluje zwycięzcą ostatnich minionych konkursów!

Kilka Konkursów na Ts3 i Serwerach Cs, Karaoke, Turniej LOL'a, świetnie jest bawić się właśnie z Wami!

Zawieszone z przyczyn małego zainteresowania zostało również Gold-Lotto

W czym w tej chwili możemy wziąć udział?

VIP za rejestrację na Forum - Serwer DD2 oraz BF2

Co mamy dla Was w planach?

Konkursy na VIP'y na naszych FanPage Gold-Elite.pl oraz TsGadajTu.pl | Czyli Losowanie VIP'ów na serwerach lub premek na forum!

Kolejny Idol, tak karaoke cieszyło również się sporym zainteresowaniem, w planach kolejne!

I śmietanka na torcie, konkurs, o którym sam wiem mało, inicjatorem konkursu jest XeoeX wraz z Czerwoną Armią. Na czym będzie polegać? To już jest niespodzianka!

A Wy? Jakie macie pomysły na konkursy? Zapraszam chętnych tutaj :

http://www.gold-elit...ycje-konkursów/

Planujecie coś dalej? Oczywiście, nie chcemy stać w miejscu!

Wiadomo, cały czas chcielibyśmy się rozwijać, jednakże na to trzeba czasu i dużego wkładu pieniężnego. Jeżeli jest ktoś chętny do wsparcia nas i rozwijania się razem z nami zapraszam do tego tematu :

http://www.gold-elit...na-rzecz-sieci/

Mogę zdradzić kilka szczegółów. Na pewno chcielibyśmy wprowadzić jakiś nowy Serwer, wiadomo, przyda się coś świeżego.

* Swoją drogą jeśli znacie kogoś, kto takowy posiada, zaproście go do nas, jesteśmy otwarci na podejmowanie współpracy i rozwijanie się wspólnie! *

Forum, samo forum również przejdzie rewolucję, kiedy? Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć, ale powiem, że naprawdę będzie bombowo! Dziewczyny będą piszczeć na nasz widok! Nie wspominając o chłopakach!

No i wiadomo TimSpik 3, w tej chwili zostało poprawionych naprawdę sporo rzeczy, prace także prowadzone są na serwerze Testowym, na którym dzielnie pracuje jeden z Właścicieli. Do pomocy jak wiadomo przyczynia się także Administracja Serwera :D

W Planach również pewnie Ślub Pięknej i Bestii, chyba nie muszę mówić, kto jest kto. :D Ale do tego jeszcze ohoho sporo czasu!

Awanse, degradacje, rezygnacje!

Wymieniłem tylko te ważniejsze momenty w naszej Złotej Ekipie.

- Awans Dlugi na Moderatora Forum!

- Awans XeoeX na Opiekuna UnBan Team, tym samym CI4ST3K przestaje być Opiekunem.

- Rezygnacja z Moderatora - comment.

- Awans ⚙WolfIDraV⚙ oraz Tomek na Właścicieli Serwerów!

- Awans Pierdolka na Opiekuna Serwera CS:GO MOD

- Awans WeeD34 ツ na Moderatora Forum!

- Awans Tomek na Członka UB!

Zapraszamy! Jesteśmy w internecie!

Chcecie być na bieżąco? Brać udział w zaplanowanych dodatkowych konkursach? Zapraszamy na nasze FanPage!

Gold-Elite.pl - https://www.facebook.com/goldelitepl/

TsGadajTu.pl - https://www.facebook.com/GadajTu/

Like i udostępnienie to też wielka pomoc dla nas! Dziękujemy z całego serducha!

Kącik Muzyczny!

Stare, ale jare! Wspaniała piosenka w wykonaniu Polskiego Artysty!

Spoiler

Rita Ora również ma czym się pochwalić! Świetny nowy kawałek!

Spoiler

Według mnie ta piosenka również zasługuję na uznanie.

Coś na osłodę dnia! Nieco rozrywki.

Top 10 miejsc na Ziemi? Pewnie 10 miejsce na Liście "Na Czasie" w serwisie YouTube

Spoiler

Spoiler

Podsumowanie naszej działalności.

Hmm, od czego by tu zacząć, działamy już ponad 5 miesięcy, jesteśmy młodą Siecią, młodymi ludźmi, ale z ambicjami i planami na dalsze kroki, zresztą tak samo pewnie jak i Wy. Wiadomo, nie zawsze idzie po naszej myśli, ale to jest właśnie życie. Spory? Ahh to wszystko jest przejściowe, pamiętajcie wszystko da się wyjaśnić i zawsze można dość do porozumienia. Pniemy się do przodu, raz idzie to szybciej, raz naprawdę wolno, aczkolwiek nigdy nie stoimy w miejscu. Z mojej perspektywy, z takimi ludźmi, jak my, jak Wy zajdziemy daleko i osiągniemy nasze miano Raju dla Graczy Counter-Strike'a i nie tylko! Macie jakieś pomysły dotyczące naszej Sieci? Śmiało nie trzymajcie ich w sobie, może właśnie Wasz pomysł wpłynie na nasze wspólne losy! 

Zbierałem się do tej gazetki kawał czasu, wszystko przez nadmiar prac jakie nadał mi H5N1.. Niee koniec żartów to moje lenistwo, aczkolwiek postaram się w miarę regularnie prowadzić Redakcję i z Waszą pomocą rozruszamy się troszeczkę.

Gazetka nie jest zbyt długa, ale treściwa i zawiera - przynajmniej tak mi się wydaje - najważniejsze informację. W kolejce również wywiad, ale nie powiem kto jest u mnie na tapecie! 

Pozdrawiam i życzę Miłego dnia! :D Ciacho ;3

Yurika

Yurika

Właścicielka GE

• Właściciel
  • Płeć Piękna
  • Napisanych Postów: 208
  • Punkty Reputacji: 159
  • Miejscowość:Wrocław
  • Nick w grze:Yurika
  • Gadu-Gadu:62789062
  • Czas Online: 9d 15h 44m 4s
"W Planach również pewnie Ślub Pięknej i Bestii, chyba nie muszę mówić, kto jest kto. :D Ale do tego jeszcze ohoho sporo czasu!"
O co Ci Ciastko chodziło? XD
CI4ST3K (22 styczeń 2018 - 14:22):
No musiałem jakąś ciekawostkę, źle głupotę dodać :D

• CI4ST3K i Drenu lubią to

XeoeX

XeoeX
  • J.Administrator
  • Admin [BF2 CS:GO Rank]
    Donator
    Opiekun UB.Team
    Premium
  • Napisanych Postów: 233
  • Punkty Reputacji: 190
  • Imię:Robert
  • Miejscowość:Zabrze
  • Nick w grze:XeoeX
  • Gadu-Gadu:659235
  • Czas Online: 50d 2h 32m 8s

@UP
Oj Ciastek Bestia i te jego księżniczki c:

Super artykuł ^^

• Yurika i CI4ST3K lubią to

WeeD34 ツ

WeeD34 ツ
  • Donator
  • Napisanych Postów: 194
  • Punkty Reputacji: 158
  • Imię:Marcin
  • Miejscowość:Rzeszow
  • Nick w grze:WeeD34
  • Gadu-Gadu:61940676
  • Czas Online: 3d 8h 24m 54s

Fajny Artykul :D

• CI4ST3K lubi to

P56

P56
  • Moderator
  • Napisanych Postów: 183
  • Punkty Reputacji: 44
  • Imię:Michał
  • Miejscowość:Polska
  • Nick w grze:P56
  • Czas Online: 4d 1h 15m 36s

Przyjazny dla oka artykuł, hmm serwer 5vs5. - Tylko na to czekałem, aż ktoś podejmie taką inicjatywę.

• CI4ST3K i Drenu lubią to
Podobał się post? Zostaw skromnego Like'a ! ;)
- Jeżeli zdecydujesz się napisać do mnie na pw, to pisz śmiało i na temat.
- Nie odpowiadam na bardzo głupie pytania wiadomości pw.

MiX

MiX
  • Użytkownik
  • Napisanych Postów: 77
  • Punkty Reputacji: 95
  • Imię:Łukasz
  • Miejscowość:Kępno
  • Nick w grze:MiX
  • Gadu-Gadu:61885883
  • Czas Online: 2d 13h 39m 7s
Fajny artykuł :D
  • CI4ST3K lubi to

Dlugi

Dlugi
  • Użytkownik
  • Napisanych Postów: 508
  • Punkty Reputacji: 393
  • Imię:Damian
  • Miejscowość:Haga Holland
  • Nick w grze:Dlugi
  • Gadu-Gadu:58900655
  • Czas Online: 11d 23h 16m 56s

:P Czekamy na kolejny nr

• CI4ST3K lubi to

MARIUSZ

MARIUSZ
  • Użytkownik
  • Napisanych Postów: 62
  • Punkty Reputacji: 76
  • Imię:mariusz
  • Miejscowość:LONDON
  • Nick w grze:|TG|Mario
  • Czas Online: 16h 13m 42s

Bardzo przydatne :) pozdrawiam Po ile kolejny numer ? :D  B)  :huh:  :lol:  :D

• CI4ST3K lubi to

CichyNinja

CichyNinja
  • Użytkownik
  • Napisanych Postów: 18
  • Punkty Reputacji: 8
  • Imię:Arek
  • Miejscowość:Tarnów
  • Nick w grze:CichyNinja
  • Czas Online: 2d 6h 40m 17s

Wo ciastek gazetka ! :v 

P56

P56
  • Moderator
  • Napisanych Postów: 183
  • Punkty Reputacji: 44
  • Imię:Michał
  • Miejscowość:Polska
  • Nick w grze:P56
  • Czas Online: 4d 1h 15m 36s

Close.

Podobał się post? Zostaw skromnego Like'a ! ;)
- Jeżeli zdecydujesz się napisać do mnie na pw, to pisz śmiało i na temat.
- Nie odpowiadam na bardzo głupie pytania wiadomości pw.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: coraz, bliżej, raju, gazetka, gold, elitepl, wydanie