Skocz do zawartości

Witaj na Gold-Elite.pl - Złota sieć serwerów gier!
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się - w innym przypadku stwórz konto tutaj.
Zdjęcie

[OTWARTA][SZYBKA REKRUTACJA] UB.Team

otwartaszybka rekrutacja ubteam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

H5N1

H5N1

Właściciel GE

• Właściciel
  • Napisanych Postów: 324
  • Punkty Reputacji: 299
  • Miejscowość:Wrocław
  • Nick w grze:H5N1
  • Gadu-Gadu:62789062
  • Czas Online: 20d 20h 26m 12s

Witajcie moi drodzy,

wraz z Yurika doszliśmy do wniosku, że przyda się ktoś jeszcze, kto zajmie pozycję członka UB.Team, w związku z czym postanowiliśmy otworzyć szybką rekrutację, która nie potrwa dłużej niż tydzień czasu. Czas wydania werdyktu zależy wyłącznie od osób aplikujących. Jeśli zainteresowanie będzie małe, wydamy werdykt szybciej.

NA CZYM TO WSZYSTKO MA POLEGAĆ?
Wystarczy, że spełnisz minimalne wymagania ustalone na potrzeby szybkiej rekrutacji!
O werdykcie zostaniecie poinformowani poprzez powiadomienie na forum, za pomocą notatki informacyjnej do danego podania.

KRÓTKO O OBOWIĄZKACH UB.TEAM
U nas jest nieco inaczej niż wszędzie... To reprezentant UB.Team odpowiada za wszelkie sprawy dotyczące osób zbanowanych na serwerach i to on zajmuje się sprawdzaniem demek oraz jakichkolwiek odwołań od banów. Admini serwerów działają wyłącznie po stronie serwera, więc nie mają obowiązku rozpisania demka w przypadku zbanowania danego gracza. Proszę o tym pamiętać! Wszelkie decyzje dotyczące banów musicie podejmować obiektywnie i dokładnie - bez wyjątku!

WARUNKI ZAAKCEPTOWANIA TWOJEGO PODANIA

• Znajomość obsługi AMXBans w stopniu zaawansowanym (umiejętność banowania/odbanowywania graczy);
  • Zaawansowana znajomość odróżniania rodzajów wspomagaczy;
  • Umiejętność rozpisywania demek w stopniu zaawansowanym;
  • Umiejętność sprawdzania wrzuconych przez osobę zbanowaną screenów;
  • Twoje podanie napisane jest schludnie i czytelnie oraz nie zawiera błędów ortograficznych;
  • Osoba aplikująca nie posiada żadnych ostrzeżeń na swoim koncie oraz nie była upominana lub w jakikolwiek inny sposób karana na Gold-Elite;
  • Osoba aplikująca ma ukończone 15 lat, posiada sprawny mikrofon oraz komunikator TeamSpeak3.

SPEŁNIASZ POWYŻSZE WARUNKI? ZŁÓŻ PODANIE WEDŁUG PONIŻSZEGO WZORU
UWAGA! Wszelkie aplikacje dotyczące rekrutacji na UB.Team proszę składać w tym temacie. Nie komentujemy żadnych podań.

Spoiler

Wszystkim aplikującym życzymy powodzenia!

• Yurika i XeoeX lubią to

Tomek

Tomek
  • Użytkownik
  • Napisanych Postów: 40
  • Punkty Reputacji: 19
  • Imię:Tomasz
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Nick w grze:Vapi ;]
  • Gadu-Gadu:64574694
  • Czas Online: 3d 7h 54m 3s

1. Ile masz lat?: 18 (w Czerwcu 19)
2. Opisz swoje doświadczenie na posadzie UB.Team (szczegółowo): Moje doświadczenie na tej randze jest bardzo dobre, jakiś rok temu miałem tą rangę na największej sieci cs :) 
3. Napisz kilka słów o sobie: Nazywam sie Tomasz, jestem uczniem klasy 3 Zasadniczej, po szkole planuję wyjechać za granice (Norwegia) Moim zainteresowaniem jest piłka nożna i siatkówka, piłkę nożna trenuję zawodowo w klubie. W wolnym czasie chodzę na siłownie i spotykam się z dziewczyną. 
4. Posiadasz sprawny mikrofon oraz komunikator TeamSpeak3?: Tak
5. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na pracę przy forum?: Hmm tak ja widać, jestem bardzo aktywny, na forum spędzam w tygodniu około 6-8h a w weekend troszkę więcej ;) 
6. Akceptujesz wszystkie warunki i obowiązki dotyczące UB.Team?: Tak!

H5N1 (20 styczeń 2018 - 22:39):
Egzamin zdany pozytywnie / XeoeX
H5N1 (20 styczeń 2018 - 22:39):
Podanie przyjęte.

• XeoeX lubi to

Sensei

Sensei
  • Użytkownik
  • Napisanych Postów: 11
  • Punkty Reputacji: 4
  • Imię:Marcin
  • Miejscowość:Wielkopolska
  • Nick w grze:Voldemort.
  • Gadu-Gadu:55415472
  • Czas Online: 12h 10m 24s

1. Ile masz lat?: 14
2. Opisz swoje doświadczenie na posadzie UB.Team (szczegółowo): Hmm, to tak. Kiedyś byłem na jednej sieci która była duża, zrobiłem na niej konto, po paru miesiącach zrobiłem podanie na UBTeam. Zdałem testy, i przez kolejne miesiące aż do upadku bardzo dobrze się sprawowałem :) Więc można ocenić na bardzo dobre.
3. Napisz kilka słów o sobie: Nazywam się Marcin, posiadam 14 lat. Oraz gram w CS:GO, CS 1.6 i inne fajne gierki. Lubię się zajmować mechaniką i sportem. Czasami biegam, więcej w lato i naprawiam samochody i się tego uczę. Myślę żeby zostać sportowcem/mechanikiem w wieku już 22 do 25 lat :D
4. Posiadasz sprawny mikrofon oraz komunikator TeamSpeak3?: Jasne, jutro jadę po mikrofon :)
5. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na pracę przy forum?: 5h
6. Akceptujesz wszystkie warunki i obowiązki dotyczące UB.Team?: Z wielką chęcią :)

Użytkownik Voldemort. edytował ten post 05 luty 2018 - 18:04

Yurika

Yurika

Właścicielka GE

• Właściciel
  • Płeć Piękna
  • Napisanych Postów: 208
  • Punkty Reputacji: 159
  • Miejscowość:Wrocław
  • Nick w grze:Yurika
  • Gadu-Gadu:62789062
  • Czas Online: 9d 15h 44m 4s

Aktualizacja. Szybka rekrutacja ponownie otwarta ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: otwartaszybka, rekrutacja, ubteam